Hinnad - Teenuste, kaupade hinnavõrdlus.

Kontaktandmed

Tutvustus

Pop

Pop on EMT mobiilteenus, millega on keskendutud lastele ja noortele. Välja on töötatud nii-öelda popilt popile süsteem, mis võimaldab nende kõnekaartide vahel tasuta helistamist., ehk siis, kui noortel on tekkinud sõprusringkond, kus kõik kasutavad POP kõnekaarti või on liitunud POP-iga lepinguliselt, saavad nad üksteisega rääkida ilma igasuguse tasuta. Samuti on lastel ja noortel võimalus helistada tasuta oma vanematele, ehk siis igati praktiline kõnekaart noortele. POP ei ole muus mõttes, ülejäänud hinnakirja arvesse võttes, kõige odavam kõnekaart, välja arvatud see, et tal puudub kõnealustamise tasu. EMT pakub ka odavamat operaatorit, milleks on DIIL.


Diil

DIIL on EMT kõige odavam operaator (nii-öelda säästuoperaator). Kõige rohkem sobib antud variant tavalistele inimestele, kes kasutavad mobiiltelefoni eraelu ja igapäevaste asjadega tegelemiseks ning ei tee pikki ärikõnesid. Hinnakiri on tehtud väga lihtsaks ning näiteks välismaal helistamiseks on jaotatud riigid kaheks ja helistamise hinnad jaotuvad vastavalt nendele kahele riikide grupile. Odavusele vaatamata, räägite te Eesti suurimas mobiilisidevõrgus, milleks on EMT. Samuti saab DIILi kasutaja helistada teisele DIILi kasutajale tasuta


Simpel

Simpel on EMT kõnekaart, mida lepingulisena tellida ei saa. Simpeli üks eeliseid on see, et sellega saab helistada kõikidele EMT võrgus olevatele mobiiltelefonidele, pärast esimest minutit, tasuta. Veel on Simpel loonud süsteemi, millega saab kuni 10 liikmelise inimeste grupi, mille siseselt helistamine toimub soodushinnaga. Simpel on üks klintidele keskendunuim kõnekaarte Eestis, kuna, esiteks, toimib neil pideval klienditugi, numbril 123 ning pikaajalisele (2 aastat) Simpeli kliendile pakutakse soodustust selle näol, et igal kuul saab klient helistada 10 minutit EMT võrgus tasuta. Teistest kõnekaartidest eristab Simpelit ka see, et Simpelil algab soodusaeg juba kell 18:00-ist õhtul, kui teistel kõnekaartidel algab see alates 20:00-ist.

Aadressid